Device Listening | UZAKTAN KONTROL
2005 yılında başladığımız yazılım sektöründe bu yıl, 11 yılımızı geride bıraktık. Türkiye’ nin 7 bölgesinde 200’ ün üzerinde projeye imza attık.
661
page-template-default,page,page-id-661,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

UZAKTAN KONTROL

Komut Gönderme; Uzaktan kontrol modülümüz sayesinde cep telefonunuz ile kısa mesaj göndererek yada sesli arama yaparak motor, makine, aydınlatma vb. cihazlarınızı kolayca kontrol edebilir, kontak ve sensörler yardımı ile girişler üzerinde bir değişim olduğunda kısa mesaj, sesli arama yada email yolu ile bilgi alabilirsiniz.

Aç/Kapa sistemleri; Yazılımımız ile sahadaki makine ve cihazlarınıza uzaktan aç/kapa gibi komutlar gönderebilirsiniz. Bu komutları bir alarm durumu ile yada belirlenen parametrelere bağlı olarak otomatik olarak çalıştırabilirsiniz.

Alarm Kontrol; Makine veya cihazlarınızdaki var olan alarmları sms veya e-mail olarak anlık size ulaşmasını yada müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Geriye dönük olarak alarm geçmişini raporlayabilirsiniz.