Device Listening | UZAKTAN VERİ TOPLAMA
2005 yılında başladığımız yazılım sektöründe bu yıl, 11 yılımızı geride bıraktık. Türkiye’ nin 7 bölgesinde 200’ ün üzerinde projeye imza attık.
Enerji izleme, enerji yönetimi, uzaktan veri toplama, uzaktan kontrol, enerji verimlilik arttırma, internetten enerji izleme, akıllı enerji izleme, sayaç izleme, enerji yönetimi, enerji takip, enerji raporlama, sayaçlardan veri toplama, doğalgaz sayaçlarından veri toplama, doğalgaz enerji takip, elektrik enerji izleme,
655
page-template-default,page,page-id-655,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

UZAKTAN VERİ TOPLAMA

  • Endüstriyel Cihaz İzleme
  • Endüstriyel Makine İzleme
  • Tesis İzleme

Endüstriyel Cihaz İzleme; Signera olarak Tübitak projemiz ile geliştirmiş olduğumuz veri toplama donanım modülü ile sahadaki tüm dijital veya analog veri üreten cihazlarınızdan, Modbus, Profibus, RS485 protokolü ile iletişim kuran tüm cihazlardan veri toplayabilir. Anlık olarak bu  verileri mobil arayüz ile dilediğiniz yerde görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Yazılımımız diğer yazılımlar ile entegre olabilir dolayısı ile bu verileri karar destek yazılımlarına kolayca aktarabilir yada yazılım içerisinde karar destek raporları oluşturabilirsiniz.

Endüstriyel Makine İzleme; Sahadaki enerji üreten, stok tutan, ölçüm yapan tüm makinelerinizden anlık sağlıklı bilgiye ulaşabilir. Bu bilgileri lotlayabilir, anlamlı hale getirebilir veya karar destek yazılımlarına entegre edebilirsiniz. Yerli üretim olan cihazımız, uygun maliyetlerde, ithal ürün kullanmadan ihtiyacınızı giderebilecek içeriğe fazlası ile sahiptir. Böylece proje maliyetlerinizi rakip yabancı ürünlere oranla 4’te 1’e kadar düşürebilmektedir.

Tesis İzleme; Akıllı raporlama sistemi ile, birbirinden bağımsız bir çok cihazı aynı anda dinleyebilir ve tek bir arayüzde raporlayabilirsiniz. Birbirleri ile olan etkileşimlerini ve enerji verimliliklerini takip edebilir, alarmlar oluşturarak mobil bildirimler ve sms ile uzaktan müdahale edebilirisinz. Endustri 4.0 ‘a uyumlu tesis geliştirmede en önemli bilişim eksiğinizi yazılımımız ile tamamlayabilirsiniz.